יער הפיות של אפטלינג – כולל "ששת הברבורים" של האחים גרים

כאשר נכנסים לראשונה אל פארק השעשועים אפטלינג זה מרגיש כמו כניסה אל עולם האגדות והפיות הילדים שכולנו גדלנו עליהן, הפארק מבוסס כולו על סיפורים ודמויות כמו סינדרלה, היפיפיה הנרדמת הנסיכה והצפרדע, פינוקיו ועוד רבים וטובים, סיפורי עם כמו אגדות ומיתוסים סופרו וסופרו מחדש במשך מאות שנים. 

ככל הנראה זו גם הסיבה שרוב יוצרי האגדות אינם ידועים כלל, מישהו חשב על סיפור, סיפר אותם לחבריו הכפריים בכיכר, הסיפורים התפשטו והגיעו למקומות שונים כאשר לכל מקום חדש אליו הגיע הסיפור הוא קיבל גרסה חדשה, בדרך זו החלה כל אגדה לחיות חיים משלה, ולכן יש כך כך הרבה גרסאות שונות של אחד מהסיפורים הללו.

בדרך כלל לרוב סיפורי האגדות יש שיעור חכם, מסר או מוסר חינוכי וחשוב, יער האגדות של אפטלינג משלב את כל זאת ועוד בצורה נפלאה המקום לחזור לילדות או לתת לילדים פשוט להיות ילדים, אספנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על, יער האגדות של אפטלינג.

ללכת בין ענקים וטרולים ביער האגדות של אפטלינג

ביער האגדות / יער הפיות של אפטלינג יש שש אטרקציות מרכזיות אשר לקוחות מאגדות ילדים, הדרקון, פינוקיו, ששת הברבורים, עמי ותמי, עץ האגדות וטום אגודל.. 

ששת הברבורים של האחים גרים – האגדה של ששת הברבורים מספרת מלך עם שישה בנים ובת אחת יפה וחכמה בשם אליסה, הם אהבו זה את זה מאוד, אך כאשר המלך נישא בשנית, הוא החביא את ילדיו בטירה סודית מפני המלכה החדשה, יום אחד גילתה המלכה הקנאית את סוד הילדים החבויים בטירה ושינתה את ששת הנסיכים לברבורים.

האטרקציה של ששת הברבורים מבוססת על האגדה הנודעת, כאשר אתם נכנסים אל ברבור ענקי שמשיט אתכם אל חלל מקורה בו תוכלו לראות את האגדה מסופרת לכם בתמונות מרהיבות ואפקטים מיוחדים, זוהי אחת האטרקציות האהובות ביותר בכל הפארק אידיאלית לכל הגילאים, הדרך הטובה ביותר לעשות את האטרקציה היא באמצעות שייט אך במידה וזה לא מסתדר לכם מכל סיבה שהיא אתם יכולים לעשות את מסלול ההליכה המקורה.

טום אגודל – האגדה האגודל של טום מספרת על חוטב עצים נשוי עם שבעה ילדים כאשר הצעיר מביניהם היה פצפון ולא גדול יותר מאגדול לכן הוא נקרא טום אגודל, הם חיו בעוני וההורים ניסו למצוא פתרון, הם הלכו לחפש אוכל רחוק מהבית, אך טום אגודל היה חכם מאוד וכל הזמן מצא אותם. 

פעם אחת בעת החיפושים הוא נתקל בענק אשר הלך אחריו וגילה גם את אחיו הם הסתתרו טוב והענק שהתייאש מלחפש את הילדים נפל לשינה עמוקה היום אתם יכולים לראות את הענק ישן לו בפארק, מקום מושלם לצילום משפחתי למזכרת.

הנזל וגרטל – הלא הם עמי ותמי אותם ילדים שההורים שלהם נטשו באמצע יער ולעולם לא חזרו, הם ניסו לחפש את הדרך חזרה הביתה אך ללא הצלחה, לבסוף הם נתקלו בבית שכולו עשוי ממתקים, הם לא עמדו בפיתוי והתחילו לאכול מהבית, הם שמעו קול שקורא להם היכנסו הביתה ילדים יש לי עוד הרבה ממתקים בשבילכם.

הם לא ידעו שזאת הייתה מלכודת ובבית חיכתה להם מכשפה מרושעת שתכננה לאכול אותם, היא החזיקה אותם בכלוב ופיטמה אותם בממתקים כדי שישמינו אך הם לא תכננו להיכנע בקלות, כאשר תיכנסו אל הבית שלהם בפארק תוכלו לגלות מה עלה בגורלם.

עץ האגדות – אחד המקומות המרהיבים בכל הפארק עץ האגדות זהו עץ ותיק מאוד עם פרצוף ידידותי וקול מזמין אשר מספר את סיפורי האגדות בקולו, על אף שהעץ מדבר בהולנדית שווה לבקר במקום ואף להצטלם כמה תמונות למזכרת, כמו כן יש במקום מקומות ישיבה בהם תוכלו לנוח בצל.

פינוקיו – ילד העץ המפורסם שכל מה שהוא רצה זה להיות ילד אמיתי הלא הוא פינוקיו אותה דמות שכולנו גדלנו עליה ואהבנו מאוד, המתחם של פינוקיו הוא אינטראקטיבי ומזמין אתכם לחפש את פינוקיו שהלך לאיבוד, זוהי פעילות מצוינת לכל המשפחה ואחת האהובות בפארק.

הדרקון – אם אתם מפחדים מדרקונים ענקיים אז אתם ממש תפחדו כאשר תגיעו אל הדרקון ביער האגדות של אפטלינג, ממש מתחת לדרקון נמצאת תיבה אוצר מלאה בזהב ותכשיטים, נסו לגעת באוצר ותראו מה קורה, כאשר הדרקון מתחיל לכעוס לנעום בחוזקה ואף לנשוף אש כמו דרקון אמיתי.

שאלות ותשובות בנוגע ליער האגדות של אפטלינג

במתחם של יער האגדות של אפטלינג יש מגוון של אטרקציות מלהיבות אל תצפו למצוא פה רכבות הרים מהירות, המתחם מוקדש לסיפורי אגדות מוכרות כמו למשל ששת הברבורים, הנזל וגרטל, פינוקיו ועוד, זהו אזור מושלם לילדים קטנים ולמשפחות, זהו מקום מעולה גם להורים שככל הנראה נזכרים בעצמם באותם סיפורי אגדה שגדלו עליהם.

אחת האטרקציות הפופולריות ביותר ביער האגדות של אפטלינג זהו סיפור האגדה של ששת הברבורים, זהו שייט בתוך ברבור ענקי בתוך מתחם מקורה אשר לוקח אתכם למסע בעקבות סיפור האגדה ששת הברבורים של האחים גרים.

בכל מקרה כדאי לתכנן ולהקצות יום שלם לביקור בפארק השעשועים אפטלינג יש שם כל כך הרבה מה לראות ומה לעשות שזה יהיה מאוד חבל לפספס, המתחם של יער האגדות מכיל שש אטרקציות מרכזיות מומלץ להיות ספונטניים ולהקדיש לכל אטרקציה מספיק זמן שנראה לכם.

כן זהו אחד האזורים הפופולריים ביותר עבור ילדים קטנים ואפילו לקטנטנים שבחבורה, יש שם אטרקציות שמיועדות לכל הגילאים, כמו למשל ששת הברבורים, או בית הממתקים בו נכלאו הנזל וגרטל, שווה להקדיש לאזור מספיק זמן כדי שתוכלו ליהנות מכל האטרקציות שהוא מציע.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה באפטלינג מתחילה כאן