מתקנים מתאימים לילדים קטנים באפטלינג

טיול לאפטלינג, המכונה בחיבה 'עולם הפלאים', מציע זמן קסום לכל אחד מבני המשפחה. חבוי בלב הולנד, זהו שפע של ריגושים, שמחות וקסם טהור לכל קבוצות הגיל. אבל מה עם הזאטוטים הקטנטנים? בעלי העיניים הנוצצות המתבוננות בעולם בתדהמה – האם יש להם הפתעות שמחכות לפליאתם?

ובכן, אפטלינג לא מאכזבת. מה שהופך כל ביקור לבלתי נשכח עבור הקטנטנים שלכם, הוא עוטף עולם מלא בקסמים דמויי אליס בארץ הפלאות, ואינספור מתקנים משמחים המותאמים לילדים קטנים. הפיחו פליאה בכל צעד שילדכם עושה, ארגו קסמים בעודו חוקר מגרשי משחקים על פי נושא, טיילו בשבילים זרועי האגדות של 'יער האגדות', צאו לסיורי מים מענגים, או התעמקו בפעילויות פנים וחוץ. כל זאת תוך הבטחת הנוחות שלהם עם מתקני טיפול ייעודיים לתינוקות ומסעדות ידידותיות לילדים.

מגרשי משחקים

גני שעשועים באפטלינג, המשמשים כנווה מדבר של התרגשות ושמחה מרתקים, הופכים כל ביקור להרפתקה קסומה לילדים קטנים. מלאים בצבעים מסנוורים, משחקים מהנים ומבנים המהדהדים עם הנושאים המקסימים של אפטלינג, מגרשי משחקים אלה מספקים את הגחמות הקפריזיות של כל חוקר זעיר.

מבוא למגרשי משחקים באפטלינג

מגרשי משחקים באפטלינג הם לא רק אזורים מלאים בציוד משחק. הם מחוזות פנטזיה שמדגדגים את הדמיון ומגרים את החושים. תוכננו בקפידה כדי להבטיח שילדים בכל הגילאים, החל מפעוטות פרועים ועד ילדים סקרנים לפני גיל ההתבגרות, יוכלו ליהנות מחוויה מרגשת, אזורי מגרש המשחקים האלה הם המהות של אפטלינג.

סקירה כללית של מגרשי המשחקים השונים

מגרשי המשחקים של אפטלינג ידועים במגוון המדהים שלהם. מ"אי ההרפתקאות" המכשף המלא במבוכים ומגלשות מסקרנים ועד "קן!" המגרה שעוצב במיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים, הנושאים מכסים מגוון של הוללות כדי לרתק כל ילד. אזורים אלה מספקים פלטפורמה מהנה ומרתקת למשחק וחקירה, ומאפשרים לילדים את החופש להפיק את המרב מזמנם באפטלינג.

הדגשת מגרשי המשחקים המובילים

"Kleuterhof", מגרש המשחקים המענג המיועד למבקרים הצעירים ביותר, כולל מגלשות עדינות, בתי משחקים חלומיים ומשטחי משחק רכים, המבטיחים בידור מהנה בסביבה בטוחה ובטוחה. "אי ההרפתקאות", לעומת זאת, מושלם לילדים גדולים יותר עם מבוכים מאתגרים, מגלשות מעוותות ומעברים סודיים מסקרנים, כולם מקרינים אווירה של חקירה אמיצה והרפתקה מפתה.

אמצעי בטיחות ואמצעי זהירות

אפטלינג מבטיחה כי נורמות הבטיחות נאכפות בקפדנות בכל מגרשי המשחקים. ציוד המשחק מתוכנן בקפידה כדי לעמוד בתקני בטיחות מחמירים. עבור ילדים קטנים מכדי להסתכן בכוחות עצמם, מומלץ מאוד להשגיח על ההורים או המבוגרים. ריפוד מתחת לציוד, כניסות מגודרות ונוכחות נצפית של צוות הם חלק ממאפייני הבטיחות האינטגרליים בזירות אלה.

טיפים להורים המבקרים בגני המשחקים

הורים צריכים לפקוח עין על ילדיהם כדי לוודא שהם משחקים בבטחה ועוקבים אחר כל הכללים. זכור למרוח קרם הגנה על הילדים כדי להגן עליהם מפני קרני UV מזיקות ולוודא שיש להם מספיק מים כדי להישאר hydrated. לבסוף, זכרו שהמטרה היא ליצור זיכרונות שמחים, אז השתתפו במשחקים ובהרפתקאות שלהם במידת האפשר כדי ליצור רגעים יקרים יחד!

יער האגדות

יער האגדות (Forest of Legends) אפוף באווירה של קסם וקסם, ומספק חוויה סוחפת שאין דומה לה באפטלינג. מרחב ייחודי זה השוכן בלב הפארק הוא ממלכה שובת לב שבה אגדות ואגדות מתעוררות לחיים.

מבוא ליער האגדות

יער האגדות תוכנן במיוחד כדי לפנות לדמיון חסר הגבולות של ילדים צעירים. סיפור סיפורים הוא חלק מהותי מהקסם של אפטלינג, ויער האגדות מציג זאת בצורה מושלמת. כל פינה ופינה רוחשת סיפורים הממתינים להתגלות על ידי הרפתקנים קטנים וסקרנים.

תיאור האזורים הנושאים מהאגדות

כשמנווטים בשבילי היער, הם זוכים לאזורים ייחודיים, כל אחד מהם אפוף בכריזמה מהאגדות שלו. מטירה קסומה המאוכלסת על ידי היפהפייה הנרדמת ועד לכפר הגמדים בו מתגוררת שלגיה, יער האגדות הוא באמת אל דוראדו עבור חוקרים קטנים.

אטרקציות ודמויות בולטות

היער לא רק מספר סיפורים אלא מפיח בהם חיים. לילדים יש הזדמנות לתקשר עם דמויות אגדיות כמו לונג נק, הענק, ואפילו הדרקון הקטלני מסיפורי פעם. מפגשים אלה עתידים להשאיר חותם בל יימחה בזיכרונו של הילד ולטפח הערכה עמוקה לסיפור.

חוויות אינטראקטיביות לילדים

יער האגדות של אפטלינג מספק לילדים חוויות מעשיות שהן גם חינוכיות וגם מהנות. ילדים יכולים לעזור לכיפה אדומה לאסוף עצי הסקה, להצטרף לסינדרלה לסדנת תפירה או אפילו לחגוג ימי הולדת עם הכובען המטורף.

רגעים קסומים של סיפור סיפורים

מעבר לדמויות המיתולוגיות ולתפאורה הסוחפת, היער מציע רגעים סיפוריים מרתקים. האווירה השמימית מתעוררת לחיים עם הסימפוניה השופעת של שירת ציפורים, עלים מרשרשים ונרטיבים שובי לב שסובבו הפרסונות המונפשות. זהו סיפור סיפורים בשיא קסמיו.

המלצות לחקר יער האגדות

יער האגדות הוא מארג עשיר של סיפורים יקרים וחוויות מרתקות. כדי להעריך באמת את הקסם שלו, מומלץ לצאת לטיול איטי ונינוח עם הקטנטנים שלכם ולספוג כל פרט. לאחר יום ביער האגדות, הילדים עוזבים שופעי פליאה וזיכרונות מושרשים, מהרהרים בהרפתקה הקסומה הבאה במגרשי המשחקים של אפטלינג או בסיורי המים.

סיורי מים

אחת האטרקציות המרכזיות המבדילות את אפטלינג מפארקי שעשועים אחרים הם סיורי המים הקסומים. אלה מציעים הזדמנות ייחודית לילדיכם לעסוק באופן פעיל בפעילויות מהנות תוך למידה על נתיבי מים והיצורים הקסומים המאכלסים אותם. בניגוד למתקנים נייחים או אטרקציות, טיולי מים מספקים חוויה סוחפת ומרגשת שתכבוש את הקטנטנים שלכם.

סקירה כללית של סיורי הסירה השונים

אפטלינג מציעה שני סוגים עיקריים של סיורי מים המספקים תחומי עניין וקבוצות גיל שונות. ראשית, טיולי הסירות השלווים המשייטים בעדינות בנופים היפים והשופעים. משפחות הרפתקניות יותר עשויות לבחור בנסיעה ברכבת מים מרגשת המשלבת את הריגוש של רכבת הרים עם התזה של נסיעה במים. שילוב זה של רגיעה ופעילות מבטיח לא רק שעשוע, אלא גם רגעי גיבוש משפחתיים נפלאים.

לחקור את נתיבי המים הקסומים

על סיפון סיורי המים, ילדיכם יגלו נופים קסומים מהאגדות, חיות בר אקזוטיות ויצורים קסומים. טיולי הסירה לוקחים אותם אל לב העולם הקסום של אפטלינג, ומאפשרים להם לראות דמויות ומקומות מפורסמים מקרוב מהנוחות של הסירה שלהם. זו הרפתקה שהם בוודאי יזכרו ויספרו עליה עוד זמן רב.

עיקרי הסיור

כמה נקודות שיא כוללות ביקור ביער המסתורי, מסע בעולם של גובלינים וטרולים, ואת ההתזה האחרונה המרגשת שתמיד משאירה את כולם צוחקים משמחה. פינוק נוסף לצפות לו הוא לצפות בקרפדות ענק שרות בבריכה שלהן ולחזות בקיקוורסן, מלך הצפרדעים, קופץ למים בהתזה מרהיבה.

אמצעי בטיחות לילדים בסיורי מים

אפטלינג מתייחסת לבטיחות ברצינות רבה, במיוחד כשמדובר בפעילויות מבוססות מים. ישנם אמצעים ספציפיים במקום כגון אפודי הצלה נאותים לכל הנוסעים, ישיבה מאובטחת והוראות בטיחות. כהורה, אתה יכול להרגיש ביטחון בידיעה שהצוות של אפטלינג מאומן להתמודד עם כל מצב כדי להבטיח את רווחתם של הקטנטנים שלך בסיורי מים אלה.

גיל מומלץ להשתתפות בסיורי מים

טיולי המים של אפטלינג מתאימים לילדים בכל הגילאים, מפעוטות ועד בני נוער. עם זאת, תמיד כדאי לבדוק את מגבלות הגיל והגובה הספציפיות לכל סיור. זכרו לתכנן את טיול אפטלינג שלכם כך שילדיכם הצעירים יוכלו להשתתף באחד מסיורי המים הבלתי נשכחים הללו, אולי לאחר ביקור במרכזי הטיפול בתינוקות או לאחר הפסקת ארוחה באחת המסעדות הידידותיות לילדים בפארק.

מתקני טיפול בתינוקות

אפטלינג, עולם של חקירה שובבה וקסם שובה לב, מבין שתינוקות הם אכן חלק בלתי נפרד מהכיף המשפחתי. לקטנטנים שלכם מגיעה אותה כמות של טיפול ונוחות שהם מקבלים בבית. חלק זה ידריך אתכם דרך מתקני הטיפול השונים בתינוקות המוצעים בתחום אפטלינג.

זמינות חדרי טיפול בתינוקות

Efteling משרתת בידידות את בני המשפחה הקטנים ביותר שלך עם חדרי טיפול בתינוקות. חדרים אלה זמינים במקומות שונים ברחבי הפארק, ומציעים אווירה שלווה ופרטית להורים ולתינוקות. מלאים בשירותים הכרחיים, הם משמשים כמקומות מושלמים להאכלה, לנחמה או אפילו להנחת התינוק לנמנם הרחק מההמולה.

מתקנים להחלפת חיתולים

בילויים ארוכים יחד עם התרגשות אינסופית עשויים להזמין החלפת חיתולים תכופה עבור החיילים הקטנים שלנו. כדי להבטיח חוויה סניטרית, אפטלינג מספקת אזורי החתלה ייעודיים בחדרי הטיפול בתינוקות שלה. מתקנים אלה הם לא רק נוחים אלא גם היגייניים כדי להבטיח בריאות ללא פשרות לתינוקות שלך.

אזורי האכלה וציוד

חשוב לשמור על הספיגה התזונתית של התינוקות גם בתוך כל ההתרגשות. אפטלינג שמה לב לכך היטב ומסייעת באזורים המיועדים להאכלה. אזורים אלה מצוידים בכיסאות מוגבהים לילדים ובשפע של מקום, ומבטיחים שזמן הארוחה של ילדכם יהיה רגוע ומרגיע. יתר על כן, חלק מחדרי הטיפול בתינוקות מספקים גם ציוד האכלה כגון מחממי בקבוקים, המסייעים לך להאכיל את הקטנטן שלך ללא כל טרחה.

נגישות לעגלות ועגלות ילדים

אפטלינג סללה את הדרך, פשוטו כמשמעו, לנגישות נוחה של עגלות ועגלות ברחבי הפארק. רוב האזורים ידידותיים לניווט בעגלות, ומאפשרים לך לקחת את התינוק איתך להרפתקה הקסומה שלך. בנוסף, אזורי חניה לעגלות ליד אטרקציות מבטיחים שבזמן שאתם וילדיכם הגדולים נהנים מהרכיבות, התינוק שלכם נשאר נוח ובטוח.

טיפים להורים עם תינוקות המבקרים באפטלינג

בעוד Efteling מכסה את הדברים החיוניים, ההורים צריכים לבוא מוכנים עם הצרכים היומיומיים של התינוק שלהם, כגון חיתולים נוספים, מזון, החלפת בגדים, צעצוע מועדף. אל תשכחו להשתמש במתקני הטיפול בתינוקות במידת הצורך לביקור נוח ומהנה. קחו הפסקות קבועות במהלך הסיור שלכם בפארק כדי להבטיח שהתינוק שלכם לא יהיה מוצף. תיהנו מהקסם, בעוד אפטלינג דואגת למעשיות.

משפחות עם ילדים מסעדות

פארק השעשועים אפטלינג משתרע מעבר למתקנים ואטרקציות שובבות כדי ליצור חוויה מעוגלת היטב למשפחות, כזו הכוללת מספר מסעדות ידידותיות לילדים. הפארק עושה מאמצים רבים כדי להבטיח שחוויות האוכל שלהם יהיו שובות לב באותה מידה ומתאימות לאורחים הצעירים ביותר שלהם. האפשרויות המגוונות, הנותנות מענה למטבחים שונים, נטיות תזונתיות ותקציבים, חייבות להשביע כל בטן קטנטנה.

מגוון אפשרויות לסעודה

היצע המסעדות של אפטלינג כולל מסעדות מזדמנות, תחנות שירות מהיר ומסעדות בשירות מלא, כולן במטרה לתדלק משפחות לכיף אינסופי. בין אם הקטנטנים משתוקקים לחטיף פשוט, גרסה ידידותית לילדים של ארוחה למבוגרים, או תפריט משלהם, באפטלינג יש הכל. חלק מהמסעדות אפילו משחזרות סצנות אגדות מפורסמות לארוחות קסומות בכל מובן.

תפריטים מותאמים לילדים

המסעדות הידידותיות לילדים של אפטלינג לוקחות בחשבון את החיך המגוון ולעתים הפכפך של הילדים. הארוחות נרקחות תוך התחשבות מירבית בתזונה ובטעם. הורים יכולים למצוא מגוון ארוחות בריאות כמו מקלות ירקות, עוף בגריל ופסטה, לצד מנות קלאסיות אהובות לילדים כמו נאגטס עוף, צ'יפס ופיצה. עבור זאטוטים מתוקים, קערות פירות וגלידות זמינים גם כן.

אזורי משחק ובידור

זמני הארוחות באפטלינג הם תמיד הרפתקה עם אזורי משחקים ייעודיים ובידור אינטראקטיבי במסעדות נבחרות. הילדים חופשיים להשתובב באזורים מוגדרים אלה תחת עיניהם הפקוחות של הוריהם, מה שהופך כל ארוחה לאירוע מהנה לכל המשפחה.

שיקולים תזונתיים

הפארק מכיר בכך שלתזונה יש תפקיד קריטי בבריאות הילד וברמות האנרגיה שלו. לפיכך, רוב המנות מאוזנות עם חלבונים, פחמימות, פירות או ירקות. יתר על כן, עבור משפחות עם אלרגיות למזון או צרכים תזונתיים מיוחדים, יש אפשרויות ללא גלוטן, ללא לקטוז, צמחוני זמין. כל שעליך לעשות הוא לבקש עזרה מחבר צוות או לחפש את מדריך האלרגנים ואת סמלי התזונה בתפריטים.

המלצות לסעודה עם ילדים

בפארק גדול ועמוס כמו אפטלינג מומלץ מאוד להזמין מקום מראש במסעדות ישיבה, במיוחד בשעות השיא. כמו כן, נצלו את מבצעי הארוחות לחוויה נטולת טרחה וידידותית לתקציב. ואם הילדים לא יכולים לשבת בשקט מספיק זמן לארוחה, עגלות המזון הרבות שנמצאות ברחבי הפארק מציעות נשנושים מהירים ונוחים כדי לשמור על האנרגיה שלהם בסביבה נינוחה יותר.

זכרו, טיול באפטלינג לא יושלם עד שתיהנו מארוחה באחת המסעדות הקסומות והידידותיות לילדים שלהם. הקפד לבצע הזמנות ולברר על מבצעי ארוחות מראש כדי להפוך את הרפתקת אפטלינג שלך לבלתי נשכחת!

פעילויות בחיק הטבע

ברוכים הבאים לעולם הגישוש של פעילויות חוצות באפטלינג. אירועים מרתקים אלה מציעים שילוב מרגש של הרפתקאות מרגשות וחוויות בהשראת הטבע, המבטיחים יום מלא כיף לקטנטנים.

מגוון אטרקציות חיצוניות

פעילויות החוץ של המלון כוללות מגוון רחב של אטרקציות, כל אחת עם טעם ההתרגשות הייחודי שלה. מהנסיעה בקרוסלה הצבעונית של מרינת פולקה ועד לחוויית בית המשוגעים מעוררת ההשראה של וילה וולטה, כל פינה מבטיחה הרפתקה חדשה שילדכם יוכל להתעמק בה.

מתקנים והרפתקאות

עבור מחפשי ריגושים, אפטלינג מתגאה במספר מתקנים מלאי אדרנלין. רכבת ההרים המפורסמת Python עם הלולאות והפניות האינטנסיביות שלה היא חובה לנסות. עם זאת, חשוב לציין כי לרכיבות מלהיבות אלה יש לעתים קרובות מגבלות גובה, בדרך כלל סביב 120 סנטימטרים, כדי להבטיח את שלומם של כל הרוכבים.

חוויות אינטראקטיביות בהשראת הטבע

באפטלינג, הרפתקאות אינן מוגבלות למתקנים מעשה ידי אדם. לכו לאיבוד במבוך של אי ההרפתקאות, או התענגו על המתקנים האינטראקטיביים המסקרנים הפזורים ברחבי הפארק. שילוב הרמוני זה של טכנולוגיה עם הסביבה הטבעית יוצר חוויה סוחפת ייחודית שילדים מעריצים.

הנחיות בטיחות

בטיחות היא בראש סדר העדיפויות של אפטלינג. הצוות מאומן היטב ויעיל, ומבטיח כי הנחיות הבטיחות המחמירות נשמרות תמיד. עם זאת, חיוני שהורים ישגיחו על ילדיהם, במיוחד במהלך פעילויות הכוללות מים או גובה.

מגבלות גיל וגובה

אחרון חביב, יש לזכור כי בחלק מהאטרקציות יש מגבלות גיל וגובה. אלה נועדו להבטיח את רווחתם של המבקרים הצעירים בפארק. לכן, מומלץ לבדוק את הפרטים הללו לפני תכנון הביקור כדי למנוע אכזבות. בעודכם מנווטים בפארק קסום זה, בין אם אתם חוקרים את נתיבי המים בסיור מים מרתק או בזמן שאתם סועדים במסעדת אפטלינג ידידותית לילדים, פעילויות החוץ בטוח יספקו חוויות בלתי נשכחות.

פעילויות בתוך הבית

אפטלינג ידועה בזכות אפשרויות הבידור הקסומות שלה באוויר הפתוח, ומציעה גם מגוון מרגש של פעילויות מקורות. בימים גשומים, או פשוט אם אתם מחפשים חוויה מסוג אחר, גלו את המתקנים המקורים הפנטסטיים המיועדים לבילוי ילדים צעירים ולגירוי מנטלי.

מבוא לפעילויות פנימיות באפטלינג

האטרקציות המקורות של אפטלינג מבטיחות אווירה תוססת וידידותית למשפחות, שבה ילדים קטנים יכולים להתפנק באוצר של הרפתקאות בלתי נשכחות. החל מתערוכות אינטראקטיביות שובות לב ועד מופעים מהפנטים ופעילויות חינוכיות, הבידור המקורה הוא אלטרנטיבה מרגשת לחלקים החיצוניים של הפארק.

סקירה כללית של אטרקציות מקורות

פעילויות פנים באפטלינג חובקות מגוון תחומים נושאיים שילדיכם הקטנים יעריצו. ילדים צעירים יכולים ליהנות מתיאטרון בובות, ממפגשי סיפור סיפורים סוחפים בזירות המקורים של יער האגדות או לשחק עם מתקנים אינטראקטיביים במגרשי המשחקים המקורים הרבים. האטרקציות המקורות משמשות גם כמסע מסתעף על פני סביבות סיפור איקוניות שונות, כולל טירות פנטזיה, יערות קסומים וסדנאות להכנת צעצועים.

תערוכות ומופעים אינטראקטיביים

אחד המאפיינים הבולטים ביותר של הפעילויות הפנימיות של אפטלינג הוא התערוכות והמופעים האינטראקטיביים אשר מארחים לעתים קרובות דמויות אהובות מאגדות אהובות וקלאסיקות לילדים. כאן, הקטנטנים יכולים להכיר מקרוב ובאופן אישי את דמויות הסיפור האהובות עליהם או אולי, לחזות באשליות קסומות המתגלות לנגד עיניהם.

חוויות חינוכיות

מעבר לכיף מרתק, אפטלינג מציעה גם חוויות חינוכיות. ילדים יכולים ללמוד תוך כדי משחק, לחקור תצוגות מעשיות, לסייע בתיאטרון בובות, או להיות יצירתיים בסדנאות יצירה. הפעילויות הייעודיות נועדו להעסיק את הילדים בסביבת למידה מעוררת ופורייה.

בידור ביום גשום

פרצי גשם לא צריכים לעצור את הביקור שלך. הפעילויות הפנימיות של אפטלינג מספקות הנאה בדיוק כמו הפעילויות בחוץ. ביום אפור או גשום, תוכלו להתרווח בנוחות בחמימות החללים הפנימיים, ולאפשר לקטנטנים שלכם לצאת להרפתקאות בלתי נשכחות.

לסיכום, ממופעים שובי לב ועד חוויות חינוכיות ותערוכות אינטראקטיביות, הפעילויות הפנימיות של אפטלינג תורמות לחוויה הוליסטית ידידותית לילדים שפארק השעשועים ידוע בה. זה באמת היעד המושלם למשפחות עם ילדים קטנים.

"`

מתקנים נוספים משפחות עם ילדים באפטלינג

הטבלה הבאה מספקת תמונה מהירה של מתקנים נוספים ידידותיים למשפחות זמינים באפטלינג שישפרו את הטיול שלך עם ילדים קטנים.

פרטי המתקן
השכרת עגלות ניתן לשכור עגלות באתר על בסיס כל הקודם זוכה, ומציעות נוחות למשפחות עם ילדים קטנים.
שירותי אבידות ומציאות אזורים ייעודיים שאבדו ונמצאו מבטיחים שכל הפריטים שאינם במקומם השייכים לילדיכם יוחזרו בבטחה.
לינה המלון מציע מספר יחידות אירוח ידידותיות למשפחות, לרבות בתי נופש ומלון, המספקים שהייה נוחה.
תחנות עזרה ראשונה תחנות עזרה ראשונה ממוקמות ברחבי הפארק, ומבטיחות סיוע רפואי הכרחי בקרבת מקום במקרה של תאונות.

"`בטח, הנה סעיף השאלות הנפוצות עבור הפוסט כולו. "'html

שאלות נפוצות

הנה כמה שאלות נפוצות על מתקנים המתאימים לילדים קטנים באפטלינג:

 • מהן פעילויות הילדים הזמינות במלון Efteling ?
  המלון מציע שפע של פעילויות ידידותיות לילדים כגון מגרשי משחקים, סיורי מים, פעילויות באוויר הפתוח ובפנים כגון תערוכות חינוכיות ומתקנים מרגשים, ויער אגדות מיוחד לחוויה סוחפת במוטיב אגדות.
 • אילו מתקנים מציעה אפטלינג לתינוקות?
  המלון מצויד היטב עם מתקנים לטיפול בתינוקות כגון חדרי טיפול בתינוקות, חללי החתלה לחיתולים, אזורי האכלה עם הציוד הדרוש, והפארק נגיש לעגלות ילדים ועגלות לניווט קל.
 • מהם אמצעי הבטיחות במגרשי המשחקים של אפטלינג?
  אפטלינג מבטיחה את בטיחות הילדים על ידי אספקת ציוד סטנדרטי למתקני שעשועים, יישום פרוטוקולי פיקוח קפדניים וקביעת מגבלות גיל וגובה ייעודיות למתקנים ואטרקציות מסוימים.
 • האם ישנן אפשרויות אוכל ידידותיות לילדים במלון Efteling?
  כן, ישנן מספר מסעדות ידידותיות לילדים ב- Efteling, המציעות תפריטים מגוונים המותאמים במיוחד לילדים, יחד עם אזורי משחקים ובידור כדי להעסיק את הקטנטנים. הנחיות תזונתיים הם גם אחריו בקפידה.
 • מהו יער האגדות באפטלינג?
  יער האגדות באפטלינג הוא יער קסום הכולל מספר אזורים בנושא אגדות. כאן, ילדים יכולים לחקור את העולמות של האגדות האהובות עליהם, אינטראקציה עם דמויות, וליהנות רגעים מרתקים של סיפור סיפורים.
 • מהן הפעילויות המקוריות המוצעות ב- Efteling ביום גשום?
  באפטלינג יש אטרקציות מקורות שונות לבחירה – החל מתערוכות ומופעים אינטראקטיביים ועד חוויות חינוכיות לצעירים – מה שמבטיח שהכיף לעולם לא ייפסק, גם בימים גשומים.

"`"'html

יתרונות הביקור באפטלינג עם ילדים קטנים

אפטלינג מציעה מגוון רחב של מתקנים ואטרקציות המתאימים לילדים קטנים, המשפרים הן את הבידור והן את הנוחות שלהם. הנה כמה יתרונות מרכזיים:

 • מגרשי משחקים על פי נושא: אפטלינג מארחת מספר מגרשי משחקים על פי נושא המגרים את דמיונם של הילדים ומספקים אפשרויות משחק בטוחות.
 • יער האגדות: יער האגדות מציע אזורים בנושא אגדות, חוויות אינטראקטיביות ורגעי סיפור שמרתקים ומשמחים ילדים צעירים.
 • סיורי מים: עם אמצעי בטיחות במקום, סיורי מים מספקים תובנות מהנות וחינוכיות על נתיבי המים הקסומים של אפטלינג.
 • מתקני טיפול בתינוקות: קייטרינג למבקרים הזעירים ביותר, מתקני טיפול בתינוקות, מחדרי טיפול בתינוקות בשפע לאזורי האכלה, זמינים, ומבטיחים ביקור נוח.
 • שמרטפות: Efteling מתגאה במגוון מסעדות ידידותיות לילדים עם תפריטים מותאמים אישית ואזורי משחקים, המבטיחים לכם ולילדיכם ליהנות מזמן הארוחה.
 • פעילויות חוץ ופנים: הפארק מצויד בפעילויות חיצוניות ופנימיות רבות המיועדות לילדים בכל הגילאים, מה שמבטיח שהכיף אינו תלוי במזג האוויר.
 • אמצעי בטיחות: אפטלינג שמה את בטיחות האורחים הקטנים שלה בראש סדר העדיפויות על ידי יישום אמצעי בטיחות והנחיות מתאימים בכל האטרקציות שלה.
 • מגבלות גיל וגובה: יישום מלוטש של מגבלות גיל וגובה מבטיח שרק מתקנים ואטרקציות מתאימים יהיו נגישים לילדים.

"`

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה באפטלינג מתחילה כאן