רכבות ההרים של אפטלינג

פארק השעשועים אפטלינג הוא ככל הנראה האטרקציה שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לפספס כאשר אתם מגיעים לטיול עם הילדים בהולנד, זהו הפארק הגדול ביותר שיש להולנד להציע וגם הגדול ביותר פארק אפטלינג ידוע בתור מקום אידיאלי למשפחות עם מגוון גדול של מתקנים שמתאימים לכל הגילאים החל ממתקנים עובר קטנטנים ופעוטות ועד לרכבות הרים מהירות ומפחידות.

על אף שיש בפארק סך הכל שש רכבות הרים, כל אחת מהן יותר ייחודיות מהשנייה והן לגמרי מספקות את הסחורה כמו שאומרים, פארק אפטלינג בנוי בנושא של אגדות ילדים ויש בו גם רכבות הרים שמתאימות לקטנטנים כמו גם רכבת קיטור עתיקה אשר מקיפה את כל הפארק.

אז אם אתם מתכננים טיול לפארק השעשועים אפטלינג בהולנד כדאי לכם להתכונן לכיף טהור לכל המשפחה, במידה ואתם מחפשים חוויות קצת יותר דינמיות כל שעליכן לעשות זה לעלות על רכבות ההרים של אפטלינג, אספנו עבורכם את כל הרכבות של הפארק.

ריגושים והרפתקאות ברכבות ההרים של אפטלינג

ברון 1898 – אחת מרכבות ההרים המפחידות ביותר של פארק השעשועים אפטלינג, עם צלילה מהירה במיוחד מגובה של שלושים ושבעה מטרים במהירות שיא של תשעים קמ"ש, הרכבת מעוצבת כמכרה זהב של סוף המאה התשע עשרה בשוויץ, במשך הנסיעה אתם צוללים לתוך מנהרה שוכה מה שמגדיל את החוויה ויוצר אפקט מיוחד.

הרכיבה קצרה יחסית ואורכת סך הכל קצת יותר משתי דקות אך מבחינת ריגוש ואדרנלין זוהי בהחלט חוויה מספקת, יש לאטרקציה שלוש כניסות שונות ובדרך כלל בכל אחת מהן לא תמצאו עומסים גדולים מדי, 

גובה מינימלי: 1.32 ס"מ ומעלה

לא מתאים: נשים בהריון, לא נגיש לבעלי מוגבלויות 

ג'וריס והדרקון – רכבת הרים שכולה עשויה מעץ זוהי רכבת ייחודית שכל המבנה שלה כולל הרכבת עצמה עשויים מעץ, זוהי רכיבה די מהירה עם סיבובים ופיתולים, יש שני מסלולים של רכבות שנוסעות במקביל לאורך הנסיעה אתם עוברים אחד ליד השני וגם רואים את הרכבת האחרת מזוויות שונות מה שמוסיף ייחודיות לנסיעה ברכבת.

הרכבת בנויה על פי הסיפור של הדרקון ג'וריס והמטרה היא לתפוס אותו ולהרוג אותו שתי הרכבות מתחילות את הנסיעה יחדיו וזה יוצר תחושה של מירוץ הרכבת מגיעה לגובה רב והיא בהחלט אחת הנסיעות השוות בפארק לא לפספס.

גובה מינימלי: 1.10 ס"מ ומעלה

אטרקציה זו נגישה לבעלי מוגבלות ולכיסא גלגלים בתיאום מראש, לא מתאים: נשים בהריון.

פייתון – על אף שזו אחת מרכבות ההרים הוותיקות ביותר בפארק, היא נחנכה בשנת אלף תשע מאות שמונים ואחת והיא עדיין אחת מרכבות ההרים הכי מלהיבות של פארק אפטלינג, זוהי רכבת מהירה במיוחד אשר כולל ארבעה היפוכים ונחשבת לאחת הרכיבות המרגשות ביותר בכל הפארק.

אם אתם מחפשים ריגושים אתם ללא ספק לא יכולים להרשות לעצמכם לא לעלות על רכבת ההרים פייתון של אפטלינג, הרכיבה המהירה מרגשת וככל הנראה לאחר שתסיימו כבר תרצו לעלות שוב לנסיעה.

גובה מינימלי: 1.20 ס"מ ומעלה.

לא מתאים: נשים בהריון, במקרה של כיסא גלגלים יש לתאם את הביקור מראש.

מקס ומוריץ – רכבת הרים לכל המשפחה על פי הדמויות מקס ומוריץ הנסיעה מלווה בטריקים רבים החל מבריחה מסדנת שעוני הקוקייה של הצמד וכניסה לאחת מקופסאות הסבון שלהם, יש עוד הרבה הפתעות לאורך הנסיעה שנחשבת לאחת האטרקציות המשפחתיות הפופולריות באפטלינג.

לפני הנסיעה אתם נכנסים לדמוי מכוניות מירוץ על הפסים אשר עשויות מחלקים מהסיפורים של מקס ומוריץ, במהלך הנסיעה המכוניות מנגנות מוזיקה מלהיבה שמכניסה אתכם לקצב.

גובה מינימלי: מטר ומעלה

זוהי אטרקציה נגישה לכסא גלגלים בתיאום מראש, לא מתאים: נשים בהריון.

ויגל רוק – זו רכבת הרים שכל הנסיעה בה מתבצעת בחושך היא מבוססת על סיפורו האגדי של סינבד המלח, כאשר אתם מנסים לברוח מציפורניו של רוק, ציפורים ענקיות שמזכירות נשר, לאורך הנסיעה יש אפקטים מיוחדים שמכניסים אתכם לאווירה.

זוהי אחת הרכיבות המיוחדות בפארק נסיעה ברכבת הרים מקורה עם אפקטים יוצאי דופן הופכים את האטרקציה לאחת האהובות עבור ילדים ללא ספק אטרקציה שווה במיוחד, אם אתם סובלים מבעיות לב קחו בחשבון שלאורך הנסיעה יש פליקרים של אור שיכולים לגרום לסחרחורת

גובה מינימלי: 1.20 ס"מ ומעלה

מתאים לכסא גלגלים בתיאום מראש, לא מתאים: נשים בהריון 

ההולנדי המעופף – רכבת ההרים ההולנדי המעופף היא שילוב של כמה אטרקציות, בהתחלה מסלול הליכה רכיבה על רכבת הרים חשוכה ולסיום רכבת מים, האטרקציה בנויה על פי סיפור האגדות ההולנדי המעופף והיא מדמה ספינת רפאים מתקופת הזהב של הולנד, ההולנדי המעופף הוא אחד הסיפורים ההולנדים המסורתיים ותתקלו בדמות בעוד מקומות ברחבי הפארק.

אין ספק שזוהי אחת האטרקציות השוות ביותר בפארק כאשר אתם עוברים דרך מבנה אפל ומסקרן שמוביל אתכם אל עבר הרכבת, הנסיעה עצמה היא בהילוך גבוה ואתם נכנסים למנהרה חשוכה עם אפקטים חזותיים, בסיום הנסיעה אתם צונחים אל עבר אגם גדול וממשיכים בשייט לאורך גדותיו.

גובה מינימלי: 1.20 ס"מ ומעלה

מתאים לכסא גלגלים בתיאום מראש, לא מתאים נשים בהריון

מונורייל – על אף שזאת לא בדיוק רכבת הרים זוהי אחת הנסיעות המקסימות ביותר של אפטלינג, אתם עולים לגובה ויושבים על רכבות קטנות מעוצבות כמו פיות שלוקחות אתכם לסיור בכפר הגמדים של הפארק, זוהי נסיעה סופר מומלצת על אף שהיא לא מרגשת כמו רכבות ההרים הגדולות של הפארק זהו ללא ספק מקום מצוין להירגע בו וגם חוויה נפלאה עבור ילדים קטנים.

גובה מינימלי: מתאים לכולם

לא נגיש לכסא גלגלים

כן יש כמה רכבות הרים שוות במיוחד בפארק השעשועים אפטלינג בהולנד, מלבד מתקנים לילדים יש בפארק גם רכבות הרים מהירות ומפחידות, רכבות הרים שעושות היפוכים וכאלה שנוסעות בחושך.

יש כמה רכבות כאלה, אם אתם יותר בעניין של רכבות הרים אקסטרים לא כדאי לכם לפספס את רכבת ההרים פייתון, אחת מרכבות ההרים הוותיקות בפארק שללא ספק עדיין מספקת את הסחורה, רכבת נוספת שווה במיוחד זוהי הרכבת ההולנדי המעופף שמספקת כיף וריגושים רבים, הרכבת ברון 1898 נחשבת אטרקציה לאמיצים בלבד מלאה באדרנלין וכוללת נפילה חדה מגובה של כמעט ארבעים מטרים במהירות של יותר מתשעים קמ"ש.

כמובן, רוב רכבות ההרים מתאימות לילדים החל מגובה של מטר עשרים אך יש גם רכבות שמתאימות לילדים קטנים יותר החל מגובה של מטר, כמו למשל רכבת ההרים על פי הסיפור של מקס ומוריץ שנחשבת לאחת מרכבות ההרים הפופולריות ביותר באפטלינג עובר משפחות עם ילדים.

כמובן יש כמה רכבות הרים מעולות בפארק אך מלבדן יש עוד כמה אטרקציות מלהיבות ומרגשות כמו שאומרים בקצב גבוה, יש את ספינת פיראטים שנחשבת לנדנדה הגדולה ביותר באירופה, יש גם שייט מימי מלהיב כמו עוד אטרקציות שתוכלו לגלות כאשר אתם מגיעים לביקור בפארק הקסום.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה באפטלינג מתחילה כאן