הדמויות ששווה להכיר בפארק אפטלינג

פארק השעשועים אפטלינג בהולנד הוא המקום בו האגדות מתעוררות לחיים, בהולנד המקומיים מכנים אותו שומר האגדות, הפארק הוותיק החל לפעול בשנת חמישים ושתיים של המאה העשרים וכבר יותר משישים וחמש שנה הוא מספק מקום בילוי מושלם לכל המשפחה.

בתחילת דרכו של הפארק היו סך הכל עשר אגדות שונות כיום יש בפארק עשרים ותשע אגדות ונראה שהיד עוד נטויה, זה חלק מהקסם של הפארק הוא כל הזמן מתעדכן ונשאר רלוונטי ואף מסוג המקומות שיפתיעו אתכם בכל פעם מחדש.

אפטלינג מבוסס על סיפורי עם ואגדות האטרקציות והמתקנים בפארק מתוכננים על פי נושא האגדות ולכל אגדה יש את האזור שלה או את המתקן שלה וכמובן סיפורי האגדות מבוססים על דמויות מוכרות לכולנו כמו למשל סינדרלה, פינוקיו או ההולנדי המעופף, סיפורי אגדות ומיתוסים סופרו במשך מאות שנים, דורות גדלו על דמויות וסיפורים אלו וכיום אתם יכולים לראות אותם מתעוררים לחיים בפארק אפטלינג המקסים.

מה קורה כאשר סיפורי האגדות מתעוררים לחיים באפטלינג

סינדרלה – אחת הדמויות המוכרות לכולם לכלוכית או סינדרלה, הנערה שכל כך רצתה ללכת לנשף אל אחיותיה אסרו עליה אך את ההמשך כולנו מכירים, אם תחפשו בפארק אפטלינג תוכלו למצוא את סינדרלה באזור של יער האגדות.

עמי ותמי – בקצה יער גדול חי פעם חוטב עצים עם אשתו ושני ילדיו, הנזל וגרטל הלא הם מוכרים לנו כעמי ותמי, שתי הילדים שהלכו לאיבוד ביער ומצאו את עצמם עומדים מול פיתוי שאף ילד לא יכול לעמוד בו, בית שם עשוי כולו ממתקים, אם תלכו ביער האגדות אולי תלכו לאיבוד ותמצאו את הבית של עמי ותמי אם אתם כבר שם נסו למצוא אותם זאת הרפתקה מהנה במיוחד.

פינוקיו – ג'פטו הנגר כל כך רצה בן שהוא הכין לעצמו בובת עץ, ששמה פינוקיו יום אחד הבובה התעוררה לחיים ופינוקיו החל במסע של חיים כאשר כל חלומו היה להיות ילד אמיתי, מי מאיתנו לא מכיר ואוהב את הדמות של פינוקיו ילד העץ החמוד.

באפטלינג יש אזור אשר מוקדש לדמות של פינוקיו וכמובן סבא ג'פטו וכל שאר החבורה, במשחק אינטראקטיבי לכל המשפחה כל שעליכם לעשות זה למצוא איפה פינוקיו מתחבא, אחת הפעילויות האידיאליות לכל המשפחה.

שלגיה – הייתה פעם מלכה חביבה שרצתה מאוד בת, יום אחד המשאלה שלה התגשמה, נולדה לה ילדה לבנה כשלג ולכן אנשים קראו לה שלגיה, כאשר הילדה גדלה והכירה את שבעת הגמדים הסיפור הולך ומסתבך, באפטלינג תוכלו למצוא את האזור של שלגיה ביער האגדות ומי יודע אולי תוכלו לפגוש שם גם את שבעת הגמדים החמודים.

ההולנדי המעופף – אגדה המבוססת על חייו של וילם ואן דר דקן, הקפטן המצליח של הספינה דן הולנדר, הוא תמיד מצליח להשיג את מבוקשו, ומצליח לעשות המון כסף, אך לקפטן יש גם צד אפל והוא נוהג לתקוף ספינות וכפרים ולגנוב את כל רכושם.

אחת האטרקציות המלהיבות של הפארק מבוססת על סיפור האגדה של ההולנדי המעופף, זוהי רכבת הרים ייחודיות וגם מסלול הליכה בו תפגשו את הקפטן מקרוב, אטרקציה מעולה לבני המשפחה האמיצים ביותר.

ששת הברבורים – פעם היה מלך ולו היו שישה בנים ובת אחת בשם אליסה, כאשר המלך נישא בפעם השנייה, הוא החביא את ילדיו בטירה סודית מפני אשתו החדשה, כאשר המלכה גילתה את הילדים היא הפכה אותם לברבורים חסרי ישע.

האטרקציה של ששת הברבורים בפארק אפטלינג לוקחת אתכם לשייט ייחודי בתוך ברבורים ענקיים זוהי חוויה מקורה בה אתם רואים את הסיפור של הילדים ואיך הם הפכו להיות ברבורים ניתן לעשות שייט או מסלול הליכה למי שמעוניין.

בת הים הקטנה – פעם היה מלך שחי בקרקעית האוקיינוס, אשתו נפטרה אבל היו לו שש בנות בתולת ים יפות, הקטנה מהן הייתה המוכשרת ביותר, כאשר היא הייתה בת חמש עשרה היה לה את המפגש הראשון מחוץ למים, היא פגשה נער והם התאהבו עכשיו היא צריכה להחליט אם לחיות מחוץ או בתוך המים, באפטלינג יש אזור המוקדש לבת הים הקטנה אטרקציה מעולה לכל המשפחה ומתאימה גם לקטנטנים.

שאלות ותשובות

פארק אפטלינג מבוסס על סיפורי אגדות שכולנו גדלנו עליהם, יש בפארק אינספור דמויות מהאגדות כמו למשל סינדרלה, בת הים הקטנה, פינוקיו, בגדי המלך החדשים ועוד סיפורים ואגדות, הפארק כולו מעוצב בצורה יוצאת דופן, הוא ממוקם בתוך יער אמיתי וכאשר נכנסים למקום מרגישים כאילו נכנסים לתוך סיפורי האגדות, הפארק מתאים גם לילדים וגם למבוגרים שככל הנראה חוזרים להיות ילדים ברוחם.

כמובן יש בפארק מגוון מופעים המבוססים על סיפורי אגדות, אחד המופעים הפופולריים והמומלצים בפארק הוא אספן האגדות, המקום בו גם הקטנים וגם הגדולים יכולים ליהנות ממופע סיפורים מעניין אינטראקטיבי בשיתוף הקהל, שווה להוריד את האפליקציה של הפארק כדי להיות מעודכנים איפה ומתי מתקיימים המופעים.

בתחילת דרכו של הפארק היו בו עשר אגדות בסך הכל כיום יש בפארק עשרים ותשע סיפורי אגדות, תוכלו ליהנות ממתקנים ואטרקציות של כל האגדות עליהם כולנו גדלנו עליהם, אחת האטרקציות המרגשות בפארק היא סיפור האגדה של ההולנדי המעופף, רכבת הרים בחושך שלאחר הנסיעה יורדת במהירות למים לעבר שייט בעקבות ההולנדי המעופף.

באופן כללי בכל מקום בפארק, הריכוז הגדול ביותר של סיפורי אגדות ואטרקציות נמצא באזור של יער האגדות שם תוכלו למצוא מגוון גדול של אגדות, כל האזור קסום ושווה לטייל בו יחד עם הילדים, בין היתר תוכלו למצוא שם את עץ האגדות שמספר לכם סיפורי אגדות מעניינים.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה באפטלינג מתחילה כאן