אפליקציית פארק אפטלינג – מדריך למשתמשים

אפליקציה של פארק אפטלינג בהולנד תאפשר לכם לקבל את כל המידע המלא על הפארק, לתכנן את היום שלכם עם השעות וההגבלות של המתקנים, לבחור מועדפים ולשייט במפה מפורטת ואטרקטיבית.

עם פארק גדול מגיעה גם אפליקציה גדולה

אחד הפארקים המפורסמים בעולם ממוקם בקאטשובל בהולנד, פארק השעשועים אפטלינג, פארק הסובב את תמת האגדות והפנטזיה והוא הפארק הגדול ביותר בהולנד ומארח מעל ל- 5 מיליון מבקרים מדי שנה.
בעידן הדיגיטלי פארק גדול עם עשרות אטרקציות לא יכול להרשות לעצמו להישאר בעבר, יחד עם מספר המבקרים בפארק שגדל מדי שנה וכדי לנסות להדביק את הפער שדיסני פותחים על כל הפארקים בעולם, בפארק השיקו את אפליקציית אפטלינג (Efteling app).
האפליקציה של פארק אפטלינג תספק עבור מיליוני המבקרים בפארק את כל המידע המלא, מלבד מפת הפארק ועדכונים חיים, הערכת זמן המתנה ועוד.

מבחינתם של האחראים על אפליקציית אפטלינג הפעלת האפליקציה בתחילתה לא הייתה פשוטה, בפארק דיווחו כי תהליך הבנייה של האפליקציה לימד אותם שעל כל המעורבים האחראים בשטח לשתף פעולה באופן מלא כדי לאפשר לפארק לספק את המידע העדכני באפליקציה.
את האפליקציה הראשונה הציגו בפארק בשנת 2013, בשנת 2016 הושקה גרסה חדשה ובמהלך השנים ועד 2021 בוצעו שינויים, עדכונים והתאמות חדשות.

הורדת אפליקציית פארק אפטלינג

אם אתם עתידים לבקר באפטלינג אל תדלגו על האפליקציה, ההורדה והשימוש באפליקציה הם בחינם והמידע חשוב ויכול לחסוך לכם בזמן, לתכנן את היום שלכם בפארק בצורה טובה, לאפשר לכם להבין את האזורים השונים של הפארק, להבין איפה אתם נמצאים על המפה, לדעת מה מצפה לכם ולקבל את כל המידע המלא והעדכני.

אפליקציית אפטלינג – כל מה שצריך לדעת

האפליקציה של אפטלינג מאפשר למבקרים ליהנות משהות נוחה ויעלה, רמת הקושי בשימוש באפליקציה היא נמוכה וכל אדם יוכל להבין בקלות כיצד להשתמש באפליקציה ומה היא מציעה עבורו.
מומלץ לעבור על האפשרויות השונות שהאפליקציה מציעה, גלו איך האפליקציה תוכל לעזור לכם לבלות בפארק בקלות:

עדכוני אירועים מיוחדים
האפליקציה תעדכן את המשתמשים על אירועים מיוחדים באפטלינג, הפארק עשוי להציע אירועים שונים שלא ניתן יהיה לחוות כל השנה ולעיתים אירועים שמתקיימים באופן חד פעמי: אפטלינג בחורף בו הפארק משנה את חזותו במקומות מסוימים וחלק מהמתקנים נסגרים, אירועי 70 שנה לאפטלינג ועוד.

מפה אטרקטיבית מתעדכנת
זו לו אפליקציה של פארק ללא מפה ובדומה לדיסני, גם אפטלינג מאפשרים מפה מפורטת עם כל המתקנים האטרקציות, בפירוט ציורי ומדויק.
מפת הפארק תתחיל את חווית המשתמש שלכם וממנה תוכלו ללחוץ על כפתור התפריט של אפטלינג לא תספק לכם רק את המידע המפורט, אלא תאפשר לכם לא להיות מופתעים ולקבל את זמן ההמתנה המשוער לכל מתקן.

אטרקציות באפטלינג
בתחתית המסך תוכלו ללחוץ על אטרקציות ולגלות אילו אטרקציות זמינות בפארק.
בקטגורית האטרקציות תוכלו לראות את שם ותמונה האטרקציה וכן את מספר הדקות המשוער של האטרקציה, בכניסה לכל פעילות תוכלו לקבל את כל הפרטים המלאים: זמן המתנה משוער, האם נגיש לבעלי מוגבלויות, מגבלת גובה, מגבלת גיל, האם יכול לגרום לסחרחורות, התמקדות על הפעילות במפה, זמן ההמתנה לפי השעות ביום ומידע כללי נוסף.

מסעדות באפטלינג
בתחתית המסך תוכלו לקרוא ולבחור את כל המסעדות שמוצעות בפארק, איזו מסעדה או דוכן סגורים, עד איזו שעה כל מסעדה פועלת ותמונה של המסעדה.
כניסה למסעדה הנבחרת תוביל אתכם למידע כללי, סוג המסעדה ואפשרות להתמקד במפה.

הופעות באפטלינג
בתחתית המסך יופיעו ההופעות הזמינות בפארק, תמונה ה'שורה להופעה, סוג ההופעה וזמינות ההופעה הקרובה או סיום ההופעה לאותו היום.
בכניסה להופעה תוכלו לקרוא מידע כללי, לבדוק שעות להופעות הקרובות, לבדוק לאיזו שכבה גיל ההופעה מיועדת, האם ההופעה באוויר הפתוחה או במקום מקורה, האם ההופעה נגישה לאנשים עם מוגבלויות והתמקדות על מיקום ההופעה במפה.

Fairytale forest
בתחתית המסך תוכלו לקבל את המידע המלא על כל אזורי יער האגדות של אפטלינג והסיפורים שממתינים לכם בפארק, תוכלו להיכנס לכל אזור ולסמן אזורים אהובים למועדפים.

שירותים באפטלינג (נוחיות)
בתחתית המסך תוכלו לראות את המידע המלא על כל תאי השירותים בפארק.
הקטגוריה מפרטת את כל תאי השירותים והשמות שלהם, סטטוס נוכחי (עמוס, עמוס חלקית וללא עומס) ומידע מפורט על כל תא שירותים בלחיצה על האפשרות הרצויה.

מידע על פארק אפטלינג
בתחתית המסך יחכה לכם כל המידע החיוני הנוסף שחשוב שתדעו, בין היתר חניה בפארק, מלתחות ושמירת חפצים, אבדות ומציאות ועוד.

חנויות מזכרות באפטלינג
זו לא חוויה קסומה בפארק מהאגדות בלי מזכרות, בתחתית המסך תוכלו לקרוא ולקבל את כל המידע המלא על חנויות המזכרות בפארק.

מועדפים
סימון כפתור הלב בסמוך לכל פעילות בפארק יכניס את האופציה לתוך רשימת המועדפים שלכם, כך תוכלו לתכנן את הטיול ולהתמקד רק במה שבחרתם לפני ההגעה לפארק.
כל האפשרויות שסימנתם יעברו אל קטגורית המועדפים בצורה מרוכזת.

כפתור תפריט
כפתור 3 הקווים (≡) הוא כפתור התפריט הראשי, כיום מתאפשרות 2 אופציות: פארק אפטלינג ואפשרות חשבון וכרטיסים.
לחיצה על "Efteling Park" תוביל אתכם חזרה למסך הראשי, המפה של הפארק.
לחיצה על "Account & Tickets" תוביל אתכם אל מסך כניסה לחשבון אישי, אם אין ברשותכם חשבון, תוכלו להירשם בקלות בלחיצה על התחברות למשתמש ואז יצירת חשבון.
משתמשים רשומים יוכלו לקבל אופציות אישיות נוספות: הזמנת כרטיסים, צפייה בתמונות אישיות מהמתקנים, הזמנת כרטיס חנית רכב ועוד.

כפתור חיפוש
בצד שמאל תוכלו ללחוץ על כפתור החיפוש עם אייקון זכוכית מגדלת (🔍️), החיפוש יאפשר לכם לנווט באפליקציה בצורה חופשית ולחפש באנגלית את כל מה שתרצו על הפארק.
החיפוש עובד כמו בגוגל, כך למשל אם תרצו לחפש "אוכל", הזינו בשורת החיפוש "food" ותקבלו את המידע המלא.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה באפטלינג מתחילה כאן