דרכי הגעה לאפטלינג

איך להגיע מרחבי הולנד לאפטלינג - אמסטרדם, רוטרדם, אוטרכט, ZWOLLE ועוד ערים ואזורים כמו דלפט, רוטרדם ועוד!

עבור משפחות רבות שיוצאות לחופשה בפארק שעשועים היום יכול להסתיים בכישלון חרוץ, זה יכול להיות מפני שקשה להגיע לשם, המחירים מוגזמים, אין חנייה ובמקום עצמו כל מה שחשוב זה לדחוף לכם כמה שיותר מוצרים שיווקיים והילדים רק רוצים עוד ועוד, יכול להיות שבפארק תתרגשו מרכיבות מדהימות אבל באופן כללי היום הופך לחצי סיוט במקום שיהיה חוויה לכל החיים.

עושה רושם בפארק אפטלינג בהולנד חשוב על הכל למרבה המזל בשונה מרוב הפארקים אפטלינג נוקטים בגישה אחרת לחלוטין, זהו פארק שעשועים קסום אשר מבוסס על סיפורי אגדות מסורתיים הפארק מציע למבקרים משהו שונה וייחודי ולא ממוסחר.

יש בפארק את כל השירותים הנדרשים עבור משפחות עם ילדים, מקומות ישיבה מוצלים ומסעדות מעולות במחירים שלא יעשו לכם חור בכיס, אחד היתרונות הבולטים של פארק אפטלינג אלה הם דרכי הגישה אליו על אף שהפארק מרוחק מאמסטרדם וערים גדולות אחרות ניתן להגיע אליו בקלות מכל מקום בהולנד.

התחבורה הציבורית של הולנד עובדת בצורה יוצאת מן הכלל יש אוטובוסים ישירים כמעט מכל עיר בהולנד והכל מאוד מסודר וזמין, יש דרכים שתוכלו לחסוך לא מעט כסף והנסיעה יוצאת מאוד משתלמת, ניתן לרכוש כרטיס יומי או לתקופה ממושכת יותר.

במידה ואתם מגיעים עם רכב הכבישים בהולנד מסודרים מאוד ומודרנים כאשר יוצאים אל הכביש המהיר הדרך מאוד פשוטה מכל מקום שאתם מגיעים בהולנד, כמובן שמומלץ להשתמש באחת מתוכנות הניווט המועדפות עליכם שתוביל אתכם למקום בקלות, בפארק עצמו יש חניון מאוד גדול אשר יכול להכיל יותר מחמשת אלפים וחמש מאות מקומות חנייה כך שסביר להניח שתוכלו למצוא חנייה ללא בעיה.

כדי שהיום שלכם יהיה מוצלח כדאי לתכנן אותו מראש וללמוד איך אפשר להגיע אליו מהמקום בו אתם נמצאים בהולנד, זה חשוב במיוחד עם אתם מטיילים יחד עם הילדים שלהם יש מעט פחות סבלנות, אספנו עבורכם את כל הדרכים להגיע לפארק השעשועים אפטלינג בהולנד.

איך מגיעים מאמסטרדם לאפטלינג

ניתן להגיע אל פארק אפטלינג מאמסטרדם באמצעות תחבורה ציבורית או רכב, יש אוטובוס ישיר, או רכבת בשילוב של אוטובוס כל הדרכים נוחות וברורות.

מאמסטרדם לאפטלינג באוטובוס

זמן הנסיעה בין אמסטרדם לפארק השעשועים אפטלינג הוא קצת יותר משעתיים מרחק  הנסיעה הוא מאה ושתיים עשרה ק"מ, ניתן למצוא אוטובוס של חברת (FlixBus) אשר מעניק שירות הסעות מאמסטרדם לאפטלינג האוטובוס יוצא מאמסטרדם תחנת סלוטרדייק ומגיע ישירות  לאפטלינג, לאורך השבוע ישנם  בדרך כלל שלושה קווים פעילים, כדאי לקחת בחשבון שלוחות הזמנים של סוף השבוע והחגים עשויים להשתנות, אז מומלץ לבדוק מראש.

מחיר: 30 שקלים לאדם.

מאמסטרדם לאפטלינג ברכבת ואוטובוס

זמן הנסיעה ברכבת ואוטובוס מאמסטרדם הוא שעתיים וחמש דקות, הנסיעה מתחילה מהתחנה המרכזית של אמסטרדם, יש לקנות כרטיס לתחנת (Hertogenbosch) שם אתם יורדים ויוצאים מתחנת הרכבת ממש ביציאה נמצאת תחנת אוטובוס אשר מגיעה לפארק יש לעלות על אחד הקווים הבאים 300, 301, 136, או 800 הם מגיעים כל עשרים דקות כך שלא תצטרכו לחכות הרבה, יש לרדת בתחנה אפטלינג משם יש עוד הליכה של חמש דקות עם הכוונה טובה.

מחיר: 70 שקלים לאדם בממוצע

מאמסטרדם לאפטלינג ברכב

הגעה לפארק השעשועים אפטלינג בהולנד מאמסטרדם היא פשוטה זוהי נסיעה של שעה ורבע , הדרך הטובה ביותר להגיע בקלות היא באמצעות אפליקציית ניווט יש לרשום את הכתובת: Europalaan 1 5171 KW Kaatsheuvel הולנד, יש לעקוב אחר השילוט המכוון אל (s-Hertogenbosch).

איך מגיעים מרוטרדם לאפטלינג

מרוטרדם לאפטלינג באוטובוס

זמן הנסיעה באוטובוס מרוטרדם לאפטלינג הוא בערך שעה ורבע,  חברות האוטובוסים אשר מפעילות את הקווים נקראות (NS, Bravo ו- FlixBus) שירות האוטובוסים מרוטרדם לאפטלינג יוצא מרוטרדם סנטרל ומגיע ישירות לפארק השעשועים אפטלינג, הקווים פועלים כל השבוע אך כדאי לבדוק בסופי שבוע וחגים מראש מפני שיכולים להיות שינויים.

מחיר: 51 שקלים לאדם.

מרוטרדם לאפטלינג ברכבת ואוטובוס

זמן הנסיעה ברכבת ואוטובוס מרוטרדם הוא שעה ורבע, יש להגיע אל התחנה המרכזית של רוטרדם ולקנות כרטיס אל טילבורג (Tilburg) יש לרדת בתחנה המרכזית של טילבורג ולצאת אל תחנת האוטובוס שנמצאת ממש מול התחנה, שם יש לעלות על אחד הקווים, 300, 301, 136 או 800, יש לרדת בתחנה (Kaatsheuvel, Efteling) ומשם יש עוד הליכה של עשר דקות בערך.

מחיר: 70 שקלים לאדם בממוצע

מרוטרדם לאפטלינג ברכב

כדי להגיע בקלות מרוטרדם אל פארק השעשועים אפטלינג יש לחפש בתוכנות הניווט את הכתובת: אפטלינג, Europalaan 1, 5171 KW Kaatsheuvel, הולנד, זוהי נסיעה של קצת פחות מחמישים דקות, יש לעקוב אחר כביש ‪A16‬‏, משם קחו את ‪A59‬‏ אל (‪Europalaan‬‏ Kaatsheuvel). צאו ביציאה ‪(Europalaan)‬‏ מ-‪N261‬‏ משם המשיכו עד הפארק.

איך מגיעים מדלפט לאפטלינג

מדלפט לאפטלינג ברכבת ואוטובוס

אין קו אוטובוס ישיר מדלפט לפארק השעשועים אפטלינג ניתן להגיע באמצעות רכבת ואוטובוס בקלות רבה, זמן הנסיעה הוא שעה וחצי, יש לעלות על רכבת מתחנה מרכזית של דלפט ולקנות כרטיס אל טילבורג, שם אתם יורדים ומחליפים את הרכבת באוטובוס קווים, 300, 301, 136, 801, האוטובוס לוקח אתכם עד לתחנת אפטלינג משם יש עוד הליכה של עשר דקות בערך.

מחיר: 70 שקלים לאדם בממוצע

מדלפט לאפטלינג ברכב

הגעה באמצעות רכב אל אפטלינג מדלפט היא פשוטה כמובן שניתן להשתמש בתוכנות הניווט השונות ולהתמצא בקלות, ביציאה מהעיר יש לעלות על עלו כביש מספר ‪N470‬‏ ‏,‏ ‏(‪Delta Weg‬‏/‪Engelse Straat‬‏), משם אתם יכולים לעלות על כביש ‪A13‬‏,‏ ‏‪A16‬‏ ו-‪A59‬‏ אל (‪Europalaan‬‏ Kaatsheuvel), צאו ביציאה ‪Europalaan‬‏ מ-‪N261‬.

איך מגיעים מזוולה לאפטלינג

מזוולה לאפטלינג ברכבת ואוטובוס

כדי להגיע לאפטלינג מזוולה באמצעות תחבורה ציבורית יש לקחת רכבת מהתחנה המרכזית אל התחנה של טילבורג משם אתם ממשיכים באמצעות אוטובוס ישנם מספר קווים אשר מגיעים בזמינות של כל עשרים דקות אל התחנה הנמצאת ממש מול התחנה המרכזית, ניתן לעלות על אוטובוס מספר, 300, 301, 136, 801, האוטובוס מגיעה עד תחנת אפטלינג משם תצטרכו ללכת עוד עשר דקות ברגל.

מחיר: 70 שקלים לאדם בממוצע

מזוולה לאפטלינג ברכב

כמו משאר המקומות בהולנד מומלץ להגיע אל הפארק אפטלינג בעזרת אח מתוכנות הניווט שתוביל אתכם בקלות למקום, זוהי נסיעה של שעתיים ושלושת רבעי כאשר אתם צריכים לעלות על כביש מספר, ‪A28‬‏ משם עלו על כביש מספר ‪A27‬‏ אל (‪Europalaan‬‏ Kaatsheuvel) יש לצאת ביציאה ‪(Europalaan)‬‏ מ-‪N261‬‏ משם אתם ממשיכים ישירות אל הפארק.

איך מגיעים מאוטרכט לאפטלינג

מאוטרכט לאפטלינג באוטובוס

זמן הנסיעה באוטובוס מאוטרכט לפארק אפטלינג הוא בערך שעתיים, יש בדרך עצירה של שמונה דקות, יש מספר חברות אשר מספקות את הנסיעה, (NS, Deutsche Bahn Intercity-Express Bravo), את האוטובוסים ניתן למצוא בתחנה המרכזית של אוטרכט, הקווים פועלים לאורך כל השבוע עם זאת כדאי לבדוק לגביי שינויים אפשריים בסופי שבוע וחגים.

מחיר: 53 שקלים לאדם

מאוטרכט לאפטלינג ברכבת ואוטובוס

זמן הנסיעה מאוטרכט לאפטלינג ברכבת ואוטובוס הוא בערך שעה וחצי, יש לקחת את הרכבת היוצאת מהתחנה המרכזית אל התחנה (Hertogenbosch) משם אתם מחליפים לאוטובוס אשר מגיעה עד לאפטלינג ניתן לקחת את אחד הקווים, 300, 301, 136 או 801, לאחר שאתם מגיעים לתחנת אפטלינג יש עוד הליכה קצרה של מספר דקות.

מחיר: 70 שקלים לאדם.

מאוטרכט לאפטלינג ברכב

נסיעה ברכב מאוטרכט לפארק השעשועים אפטלינג אורכת משהו כמו חמישים דקות, יש לעלות על הכביש המהיר המוביל אל מחוץ לעיר לכיוון כביש A28 מערב, משם יש לעלות על כביש מספר A59 יש להמשיך עד ליציאה (‪Europalaan‬‏ Kaatsheuvel) להמשיך עד ליציאה N261 שמובילה אותכם עד הפארק.

איך מגיעים מדן האג לאפטלינג

מהאג לאפטלינג באוטובוס

זמן נסיעה בין האג לאפטלינג הוא בערך שעתיים וארבעים דקות הנסיעה כוללת עצירה שאורכת שמונה דקות בממוצע, את שירות האוטובוסים מפעילות החברות (FlixBus, NS, Bravo), האוטובוס הישיר יוצא מהתחנה (HS) וכאמור מגיע ישירות אל הפארק, קווי האוטובוס פועלים לאורך כל ימות השבוע, יכולים להיות שינויים מסוימים בסופי שבוע וחגים מקומיים.

מהאג לאפטלינג ברכבת ואוטובוס

את הרכבת מהעיר האג יש לקחת מהתחנה (Den Haag HS), זמן הנסיעה הוא בערך שעה וחצי את כרטיס הנסיעה ברכבת יש לקנות לתחנת טילבורג שם אתם יורדים ומחליפים את הרכבת באוטובוס יש מספר קווים שפועלים בזמינות גבוהה ניתן לקחת את הקווים, 301, 136, 300, 800, לאחר שאתם מגיעים אל התחנה שנקראת על שם הפארק אפטלינג יש הליכה של עשר דקות אל הפארק.

מחיר: 70 שקלים לאדם בממוצע

מהאג לאפטלינג ברכב

הנסיעה מהאג לאפטלינג ברכב לוקחת משהו כמו שעה ועשרה זמן ממוצע, יש לעלות על כביש מספר A13 ביציאה מהעיר ומשם להמשיך עד שאתם מגיעים אל כביש מספר A16, משם אתם ממשיכים עד שאתם מגיעים אל היציאה N261 משם תגיעו אל הפארק בקלות.

איך מגיעים מאיינדהובן לאפטלינג

מאיינדהובן לאפטלינג באוטובוס

זמן הנסיעה באוטובוס מאיינדהובן לפארק אפטלינג הוא בערך שעה וחצי, חברות האוטובוסים אשר מפעילות את השירות הן (FlixBus, NS, Bravo), את האוטובוס ניתן למצוא לאורך כל ימות השבוע בתחנה המרכזית של איינדהובן זהו אוטובוס ישיר אשר מגיע עד לפארק, מומלץ לבדוק לפני שאתם נוסעים לגביי שינויים שיתכנו בסופי שבוע או בחגים.

מחיר: 40 שקלים לאדם.

מאיינדהובן לאפטלינג ברכבת ואוטובוס

נסיעה באמצעות רכבת ואוטובוס לפארק השעשועים אפטלינג לוקחת משהו כמו שעה ועשר דקות, את הרכבת אתם לוקחים מהתחנה המרכזית וקונים כרטיס לטילבורג, שם אתם יורדים בתחנה המרכזית וממשיכים באחד מקווי האוטובוס, 136, 300, 301 או 801 זוהי נסיעה של עשרים דקות, אתם יורדים בתחנה של אפטלינג ומשם יש הליכה של עשר דקות עד שמגיעים אל הפארק.

מחיר: 70 שקלים לאדם בממוצע

מאיינדהובן לאפטלינג ברכב

נסיעה ברכב מאיינדהובן לאפטלינג היא יחסית קצרה קצת פחות מארבעים דקות, יש לצאת לכיוון כביש A58 לצפון, משם אתם ממשיכים עד טילבורג ועולים על המחלף N261 אתם ממשיכים עד ליציאה של (‪Europalaan‬‏ Kaatsheuvel) משם אתם ממשיכים אל היציאה (Europalaan‬‏) שמובילה אתכם עד הפארק.

טיפים להגעה בקלות אל פארק אפטלינג מכל מקום בהולנד

בהולנד יש תחבורה ציבורית מעולה בכל מקום ברחבי המדינה, ניתן להגיע בקלות ממקום למקום באמצעות אוטובוסים ורכבות, כמו כן באמצעות התנהלות נכונה אתם גם יכולים לחסוך לא מעט כסף, בהולנד ישנם מספר סוגים של כרטיסי נסיעה מוזלים.

ניתן לרכוש כרטיסים לתקופה מה שמוזיל את המחירים למשל אפשר לקנות כרטיס יומי או אפילו כרטיס שבועי ככל שתקנו כרטיס ארוך יותר מחירי הנסיעה יהיו טובים יותר, כמו כן ניתן לרכוש את הכרטיסים מראש מה שיכול לחסוך לכם זמן וכאבי ראש מיותרים בחיפוש אחר כרטיס נסיעה.

מומלץ לצאת מוקדם בבוקר ככל שתקדימו ככה תוכלו ליהנות מפחות תורים, עם זאת יש כל הזמן תחבורה אשר מחלקת את העומסים כך שרק בשעות השיא יש ממש עומסים מורגשים, אם אתם נוסעים עם ילדים מומלץ להביא שתייה וחטיפים לנסיעה, הדרך לשם מקסימה ותוכלו לעשות תמונות רבות.

אם אתם מגיעים עם רכב יש בפארק חניון ענק שבדרך כלל לא אמורה להיות בעיה ותוכלו למצוא מקום בקלות, עם זאת ככל שתקדימו כך הסיכוי שלכם למצוא מקום טוב יעלה, החניון נמצא במרחק הליכה קצר מהפארק בכל מקרה אם אתם מגיעים עם ילדים קטנים מומלץ להוריד אותם בכניסה ולחפש חנייה בלעדיהם.

כדאי לקחת בחשבון שבדרך חזרה יכולים להיות שינויים בזמינות של הנסיעות שווה לבדוק מראש האם אתם יכולים לחזור באותה צורה שבאתם והאם האוטובוסים והרכבות פעילות באותה זמינות כמו בשעות הבוקר, אם לא קניתם כרטיס שבועי או יומי מומלץ לקנות כרטיס הלוך חזור בעת רכישת כרטיסים בתחנה. 

בדרך כלל הפארק פתוח עד השעה שש בערב אך יש מצבים כמו סופי שבוע ובעונת הקיץ שהפארק פתוח עד שעות מאוחרות, אם אתם מתכננים להישאר עד השעות המאוחרות אתם יכולים לשקול להישאר באחד מבתי המלון באזור יש מבחר גדול ותוכלו להנות גם מהאזור שמציעה שלל אטרקציות שוות.

קניית כרטיס נסיעה מראש וכניסה לפארק באינטרנט

ניתן לקנות כרטיס מראש כולל:  הסעות הלוך ושוב באוטובוס מאמסטרדם לאפטלינג אוטובוס ישיר, דילוג על תור בכניסה לאפטלינג וגישה לכל המתקנים האטרקציות בפארק, המחיר של הכרטיס הוא 64 יורו לאדם, תוכלו להזמין את הכרטיס מראש באינטרנט ולהנות מהטבות נוספות.

שאלות ותשובות בנוגע לאיך להגיע מרחבי הולנד לאפטלינג

הדרך הזולה ביותר להגיע אל פארק השעשועים אפטלינג מכל מקום בהולנד היא באמצעות אוטובוס ישיר, המחירים של נסיעה באוטובוס זה הם החל משלושים עד שישים שקלים לאדם, כדאי לקחת בחשבון שעל אף שזוהי הנסיעה המשתלמת ביותר לרוב זוהי גם הנסיעה הארוכה ביותר אל הפארק, נסיעה באוטובוס משולב עם רכבת זוהי הנסיעה המהירה ביותר בתחבורה ציבורית והמחירים מעט יותר גבוהים.

ככל הנראה הדרך המהירה ביותר להגיע אל אפטלינג מכל מקום בהולנד היא באמצעות רכב, בנסיעה ברכב אתם לא חייבים לעצור בדרך ואפשר לנסוע ישירות אל הפארק בשונה מתחבורה ציבורית שיש לה תחנות לאורך הנסיעה, מבחינת תחבורה ציבורית הגעה באמצעות רכבת משולב יחד עם אוטובוס מהירה כמעט כמו נסיעה ברכב על אף שהנסיעה כוללת עצירה של שמונה דקות בערך.

לא אין רכבת ישירה אשר מגיעה אל הפארק, אך יש רכבת שלוקחת אתכם לתחנה ממנה ניתן לקחת אוטובוס אשר לוקח אתכם ישירות אל הפארק, נסיעה באמצעות רכבת ואוטובוס אל הפארק זוהי אחת הדרכים המהירות והנוחות להגיע אל המקום על אף ההחלפה כל התחנות קרובות והנסיעות מאוד זמינות במשך היום.

כן כמו שהגעתם אתם יכולים לחזור גם בדרך זו, עם זאת כדאי לשים לב לשעות הפעילות שבדרך כלל מצטמצמות בשעות הערב והלילה, כדאי לבדוק זאת מראש עוד בשלב התכנון של הטיול, ובכל מקרה אם אתם מתכננים לחזור אל אותו המקום כדאי לקנות כרטיסים הלוך חזור מראש.

נסיעה באמצעות אוטובוס ישיר היא הכי זולה המחירים נעים החל משלושים שקלים, נסיעה באמצעות רכבת ואוטובוס מעט יותר יקרה נסיעה ממוצעת תעלה לכם באזור של שבעים שקלים, ניתן לקנות כרטיס יומי או שבועי שיכול לחסוך לכם לא מעט כסף, כמו כן ניתן לרכוש את הכרטיסים מראש באינטרנט.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה באפטלינג מתחילה כאן