מסע בעולם עם דוב פנדה באפטלינג

ביקור בפארק אפטלינג הקסום לוקח אתכם למסע אל עולם האגדות עם אטרקציות ומתקנים מדהימים אידיאלים לכל המשפחה, אפטלינג הוא פארק השעשועים הגדול ביותר בהולנד ואחד הטובים והפופולריים באירופה אשר בכל שנה מבקרים אינספור תיירים מכל רחבי העולם.

מה שהופך את אפטלינג לפארק כל כך מבוקש על ידי משפחות שמגיעות לטייל בהולנד וגם עבור משפחות מקומיות אלה הן כמובן האגדות הקלאסיות שכולנו גדלנו עליהן, הפארק כולו מעוצב בצורה קסומה שמכניסה אתכם לאווירה יוצאת דופן.

בגלל שהפארק עוסק בעיקר באגדות ילדים והוא מכוון לקהל יעד של משפחות תוכלו ליהנות בפארק מאטרקציות חינוכיות וכמו באגדות עם מוסר השכל, אחת האטרקציות האהובות בפארק זהו הסרט מסע בעולם עם דוב פנדה, הסרט אשר נחנך בשנת אלפיים ושתיים ועד מהרה הפך להיות אחת האטרקציות האהובות בפארק.

מסע בעולם עם דוב פנדה הוקרן עד שנת אלפיים ותשע עשרה כאשר אז הוחלט לשקם ולשפץ את האטרקציה, המתחם נסגר ושופץ בהשקעה של סכומי כסף נכבדים ונפתח מחדש תחת השם פאבולה (Fabula)

הרפתקאות הדוב פאבולה סרט 4D

כאשר נכנסים למתחם של פאבולה מיד מתחיל מופע מקדים, אתם נכנסים אל מערה תת קרקעית אפלולית עם שורשים בולטים מהקירות, המופע המקדים מתקיים בעמידה כאשר מולכם ממוקמים שלושה מסכי ענק המקרינים סרטי טבע מדהימים שישאירו אתכם פעורי פה.

המופע המרכזי של פאבולה הדוב זהו בית קולנוע שבו מוקרן הסרט בטכנולוגיית 4D כאן אתם מרכיבים את משקפי התלת מימד שיסופקו לכם בכניסה, הסרט כולל אפקטים מיוחדים טכנולוגיית ארבעה מימדים משלבת אפקטים חיצוניים בזמן הסרט כמו כיסאות זזים בהתאם לעלילה או מים שישפריצו עליכם כאשר החיות נכנסות למים, רוח ועוד הפתעות ששווה לחכות להן.

העלילה של הסרט חביבה וחינוכית היא עוסקת בדוב גדול שלא מסתדר עם החיות האחרות מלבד חבר אחד סנאי שיחד הם יוצאים להרפתקאות ברחבי הג'ונגל, כמובן שהם מסתבכים ועושים צרות ילדותיות אך הם תמיד ניצלים בזכות הקסם ששורה עליהם.

הדב והסנאי נשלחו לשלוש יבשות שונות בקסמו של קלאס ויל, הסוואנה, האוקיינוס ​​והג'ונגל אך כמובן שלא נעשה לכם ספוילרים נוספים, הסרט מתאים לכל הגילאים וילדים קטנים מאוד אוהבים אותו, לאחר הקרנת הסרט יש אזור משחקים מעולה לילדים וגם מסעדה טובה שאפשר לאכול בה.

באזור המשחקים הילדים יכולים ליהנות מפעילויות שונות בנושאי טבע, בחדר זה אנו מוצאים גם את חמשת הדמויות של הסרט הדוב עם סנאי, דוב קוטב, צב, קוף ואריה, דוב הקוטב הוא היחיד מבין החיות שלא מופיע בסרט, אלה פעילויות אינטראקטיביות מהנות במיוחד ומאוד פופולריות עבור ילדים שמרגישים שהם הופכים להיות אחת הדמויות מהסרט.

מה צריך לדעת לפני ביקור בסרט הרפתקאות הדוב פאבולה

לפני הביקור בסרט הרפתקאות הדוב פאבולה באפטלינג כדי לקחת בחשבון שהאטרקציה מתאימה לכל הגילאים עם זאת יכולים להיות מעט רגעים מבהילים עבור ילדים קטנים מדי, הגיל המומלץ לביקור באטרקציה הוא החל מגיל שש ומעלה, המקום נגיש לכיסא גלגלים ויש בו את כל השירותים הנדרשים.

כדאי לקחת בחשבון בטכנולוגיית 4D אתם יושבים על כיסאות זזים ולעיתים יכולים להיות טלטלות די משמעותיות כמו כן יש סיכוי טוב שגם מעט תרטבו, הסרט עצמו הוא מקסים והוא אידיאלי לכל המשפחה זהו סרט חינוכי עם מסר חשוב גם עבור הילדים אך גם עבור המבוגרים.

שאלות ותשובות בנוגע ל - (Fabula) - (Panda Vision) - מסע בעולם עם דוב פנדה באפטלינג

מסע בעולם עם דוב פנדה באפטלינג זוהי אטרקציה פופולרית בפארק אפטלינג אשר נחנכה בשנת אלפיים ושתיים והציגה סרטי תלת מימד המספרים על דוב פנדה חביב היוצא למסע מסביב לעולם, בשנת אלפיים ותשע עשרה המקום שופץ ונפתח תחת השם פאבולה המקום שודרג וכיום הוא מציג סרטים בטכנולוגיית 4D.

סרט הרפתקאות הדוב פאבולה באפטלינג זהו הסרט אשר החליף את מסע בעולם עם דוב פנדה, זהו סרט המציג בטכנולוגיית 4D סיפור על דוב חביב אך כעסן שיחד עם חברו הסנאי יוצאים למסע של הרפתקאות ברחבי העולם, זהו סרט יפיפה עם מסר חינוכי אידיאלי לכל המשפחה.

כן מאוד מומלץ בעיקר אם אתם מבקרים עם ילדים קטנים, הסרט מתחיל במופע מקדים מקסים בו אתם רואים סרטי טבע יוצאי דופן, לאחר מכן האטרקציה המרכזית היא סרט בטכנולוגיה של ארבעה מימדים, סרט חובה לכל המשפחה, לאחר הסרט יש מתחם גדול של אזור משחקים אינטראקטיבי לילדים וגם מסעדה מעולה עם תפריט ילדים במחירים לא רעים.

הדרך הטובה ביותר למצוא את המקום היא באמצעות המפה של הפארק או שתוכלו להוריד את האפליקציה של הפארק שתעזור לכם למצוא את המקום בקלות, ממש מול המתחם נמצא אחד הסמלים של הפארק זהו הראש של ששת המשרתים, אשר בולט גבוה ומשקיף על הפארק כולו.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה באפטלינג מתחילה כאן